Jak wybrać drzwi wewnętrzne.

Wiele osób wybierając drzwi, kieruje się tylko ich wyglądem. Oczywiście jest on bardzo ważny, ale mimo wszystko to błąd. Wygląd drzwi może być złudny. A pamiętajmy, ten wybór jest na wiele lat! Warto wziąć pod uwagę również rozwiązania, takie jak przylga, wypełnienie i co najbardziej istotne materiał pokrycia.

Drzwi Porta Białe.

Na dzień dzisiejszy, firma Porta, dominuje na warszawskim rynku, wśród kupujących. Czym spowodowany jest ten fenomen? Z mojego doświadczenia wiem, że jakością i łatwością w utrzymaniu dobrego wyglądu.

Jakość to po pierwsze. Produkty drzwi Porta białe, to najwyższej jakości materiały. Warto tu dodać, że prawie wszystkie komponenty do produkcji są z polski. Dzięki nowoczesnej technologii, drzwi są odporne i lekkie. Wypełniane są materiałami najwyższej jakości.

Łatwość utrzymania w czystości. Pokrycia drzwi Porta, są tak zrobione, że nie odbarwiają się. Dodatkowo, praktycznie wszystkie ich pokrycia są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przy uderzeniu, nie ma efektu wgniecenia czy odprysków. Oczywiście wszystko w granicach normy.

System bezprzylgowy.

To kolejne ciekawe rozwiązanie, które uważam, że warto nieco przybliżyć. Mimo tego, że przyzwyczailiśmy się do wystających zamków i odstających drzwi, czy nie warto tego zmienić?
Na dzień dzisiejszy drzwi bezprzylgowe, to już nie jest aż taki wydatek! Czy nie ładnie wyglądają drzwi, zlicowane ze ścianą? Moim zdaniem, warto dołożyć kilka złotych, aby uzyskać bardzo ciekawy i elegancki efekt w naszym mieszkaniu.

drzwi Porta białe

Kolorystyka drzwi.

Jest to kwestia indywidualna. Jednakże, od kilku już lat, trendem w wystroju wnętrz jest kolor biały. Ogromny wybór drzwi Porta białych, np. Hermes Warszawa, umożliwia dopasowanie wzoru do potrzeb. Drzwi białe to nie tylko kolor. Możemy wybrać wzory klasyczne, retro czy w stylu skandynawskim.

Pisałem powyżej o jakości. Wiele osób boi się koloru białego. Nic bardziej mylnego. Technologia, w której drzwi są lakierowane oraz jakość samego lakieru jest najwyższa. Gwarantuje to po pierwsze, wysoką odporność i to, że drzwi nie blakną. Po drugie, łatwość utrzymania w czystości.

Reasumując. W dziedzinie drzwi, bardzo wiele się zmieniło. Jakość dziś a wczoraj to dzień do nocy. To co cieszy, to fakt, ze dzięki dużej konkurencyjności, ceny spadły i są dostępne dla każdego.